Już w piątek rozpocznie się Krajowa Konferencja Wytwarzania Gier Komputerowych

To świetna okazja, by w jednym miejscu spotkali się zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Trzy dni z twórcami gier? Zapraszamy do Gdańska.

marcindmjqtx

30.08.2011 | aktual.: 06.01.2016 12:10

Możemy liczyć zarówno na gości z Polski jak i zagranicy. Wspólnego spędzenia najbliższego weekendu przekonuje Karol Gasiński, prezes konferencji.

Na naszej konferencji będą przedstawiciele największych firm w naszym kraju, jak też z zagranicy. Swoje wykłady potwierdzili między innymi twórcy Wiedźmina 2 z CD Projekt RED i producenci popularnej serii gier Killzone z firmy Guerrilla Games. Będą dzielić się oni doświadczeniem jakie zyskali przy produkcji gier, które stały się wielkim sukcesem komercyjnym. Podczas tych trzech dni każdy będzie mógł pochwalić się swoimi osiągnięciami i umiejętnościami, spotkać osoby o podobnych zainteresowaniach i przedstawicieli firm. To może być pierwszy krok do pracy w branży gier wideo. Pierwsza Krajowa Konferencja Wytwarzania Gier Komputerowych odbędzie się w dniach 2-4 września w nowym budynku ETI na Politechnice Gdańskiej. Żeby wziąć udział w konferencji jako uczestnik należy zarejestrować się w tym miejscu. Koszt uczestnictwa w konferencji wynosi 100 zł (wliczony jest w to obiad i catering).

Paweł Winiarski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościbranżaimprezy
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.