Już w piątek premiera drugiego pakietu dodatków do fenomenalnego Fallouta 3!

Informacja prasowa

15.03.2010 16:33, aktual.: 15.03.2010 17:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Broken Steel + Point Lookout!

15.03.2010 Warszawa – Cenega, wyłączny partner firmy Bethesda Softworks w Polsce, Czechach, na Słowacji, na Węgrzech oraz w Rumunii z ogromną przyjemnością ogłasza, że już w piątek odbędzie się premiera drugiego pakietu dwóch dodatków do gry Fallout 3 - Broken Steel i Point Lookout. Dodatki w wersji na PC dostępne będą w polskiej wersji językowej (napisy). „Broken Steel” zdobył prestiżową nagrodę X-Play Best of 2009 w kategorii najlepsze DLC. Cena sugerowana dodatku wynosi 49,99 PLN. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje dotyczące obu dodatków:

Broken Steel – Kontynuuj swoją ekscytującą grę Fallout 3 i zakończ walkę przeciwko pozostałościami Enklawy w Liberty Prime. Broken Steel zwiększa możliwość awansu Twojej postaci z poziomu 20 na 30, pozwalając tym samym na czerpanie jeszcze większej radości z grania - nowe bonusy i osiągnięcia czekają!

Point Lookout – Dodatek otwiera nowe miejsca Wastelandu – ciemne, mroczne, obłocone wybrzeże Maryland. Wskocz na prom płynący do przybrzeżnego miasta Point Lookout, który zabierze Cię na najbardziej tajemniczą przygodę w Fallout 3 z otwartym zakończeniem!

Cechy charakterystyczne gry Fallout 3:· Powrót kultowej serii Fallout, przygotowany przez twórców gry Elder Scrolls: Oblivion.· Nieograniczona wolność – idź dokąd chcesz, rób co chcesz.· Obejrzyj zrujnowane wojną nuklearną Stany Zjednoczone.· Twoje wybory decydują o rozwoju wypadków i zmieniają świat wokół Ciebie.· System S.P.E.C.I.A.L. da Ci niemal nieograniczone możliwości rozwoju postaci.· Świat widziany w perspektywie trzecio- lub pierwszoosobowej.· Sam zdecyduj, czy chcesz być złoczyńcą czy dobrym Samarytaninem.· Płyń z prądem lub przeciwstaw się porządkowi panującemu w zrujnowanym świecie.· Rozwiązuj problemy negocjacjami lub karabinem plazmowym.· Korzystaj z ulepszonego Pip-Boya (model 3000) i systemu celowniczego V.A.T.S.· Podziwiaj fantastyczne eksplozje i brutalne efekty działania broni.· Stań do walki z niezwykle zaawansowaną sztuczną inteligencją przeciwników.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)