Już oficjalnie: Adrian Chmielarz opuścił People Can Fly

Już oficjalnie: Adrian Chmielarz opuścił People Can Fly
marcindmjqtx

12.08.2012 19:26, aktual.: 05.01.2016 16:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Razem z dwoma innymi założycielami studia odszedł "szukać nowych wyzwań".

Po czwartkowych spekulacjach, które przetoczyły się przez polskie media, amerykański serwis Polygon dostał komentarz od Mike'a Cappsa, szefa Epic Games:

Adrian Chmielarz, Andrzej Poznański i Michał Kosieradzki rozstali się z Pepole Can Fly i Epic Games aby szukać nowych okazji, które ogłoszą już sami. Na przestrzeni ostatniej dekady mieli swój udział w uczynieniu People Can Fly tak utalentowanym zespołem jakim jest teraz. Życzymy im wszystkiego najlepszego w przyszłości. People Can Fly pozostaje podekscytowane z powodu wypuszczenia Gears of War: Judgment w ręce fanów na początku przyszłego roku. Adrian Chmielarz na swoim Facebooku napisał:

W końcu mogę mówić o tym oficjalnie :) Chociaż i tak gratulacje dla polskich dziennikarzy, którzy co prawda zapewne przez swoje źródła nieco pofantazjowali, ale w najważniejszym mieli rację: nie ma mnie - wraz z Michałem i Andrzej, oryginalnymi założycielami PCF - w PCF.

Co dalej? Mam nadzieję, że będę w stanie wyskoczyć z pudełka w ciągu jednego, maks dwóch tygodni. Trzymajcie kciuki. Jesteśmy przestraszeni jak nigdy, i podekscytowani jak nigdy.

Jednocześnie Chmielarz zapewnia, że nowa odsłona Gears of War jest w dobrych rękach: "mam nadzieję, że się uda, bo, mówię szczerze, GoWJ jest zajebisty. Sami zobaczycie w marcu :)"

Konrad Hildebrand

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także