Już niedługo w World of Tanks pojeździmy polskimi czołgami

Już niedługo w World of Tanks pojeździmy polskimi czołgami

Już niedługo w World of Tanks pojeździmy polskimi czołgami
Krzysztof Kempski
03.08.2018 12:23

Maszyny powstałe zgodnie z Polską myślą technologiczną można testować już teraz.

Już niedługo w World of Tanks będzie można grać bardziej patriotycznie, bo polskimi czołgami. Wargaming ogłosił dziś, że linia rodzimych czołgów trafi do gry już 29 sierpnia i zawierać będzie 10 pojazdów. Oczywiście zgodnych z nadwiślańską myślą technologiczną, zaprojektowanych między innymi przez Edmunda Habicha. Dostaniemy cztery czołgi lekkie (4TP, 7TP, 10TP, 14TP), trzy średnie (25 TP KSUST II, 40TP i 45TP). Najcięższe jednostki jak 53TP, 50TP oraz 60TP pochodzą podobno z archiwów polskiego instytutu technologicznego.

325512637851120242

Nowe czołgi to oczywiście nie wszystko. W grze pojawi się również nowa lokacja, związana z polską. Mapa Studzianki nawiąże do jednej z największych bitew pancernych, jakie rozegrały się w naszym państwie podczas II Wojny Światowej. Podczas walki przygrywać będzie nam zespół Żywiołak w towarzystwie muzyki symfonicznej.

Swoją drogą, utworu można wysłuchać już teraz:

World of Tanks Original Soundtrack: Studzianki featuring Polish band Żywiołak

Poza tym polscy gracze dostaną także z okazji dołączenia do gry polskich maszyn 3 dni konta premium. W jeszcze lepszej sytuacji będą ci, którzy dawno nie logowali się do gry. Będą mieć bowiem szansę na dodatkowe 15 dni konta premium za powrót do regularnej gry. Jeżeli nie możecie się doczekać "pełnej wersji" , już teraz można pobawić się nimi na serwerze testowym.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)