Już dziś będzie można pograć w Forzę Horizon 4

Strona głównaJuż dziś będzie można pograć w Forzę Horizon 4
12.09.2018 13:57
Już dziś będzie można pograć w Forzę Horizon 4
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski

Wersja demo gry zbliża się do nas na najwyższym biegu.

bEszKiJN

Do premiery Forzy Horizon 4 jeszcze niecały miesiąc (gra będzie mieć premierę 2 października), ale okazuje się, że będziemy mieć możliwość szybszego zagrania w wersję demo. Jeżeli wierzyć oficjalnej karcie produktu, wirtualną Wielką Brytanię odwiedzimy... jeszcze dziś. Twórcy nie sprecyzowali jeszcze czy będzie to zwyczajne demo czy trial, ale nie zdziwiłbym się, gdyby była to po prostu wersja pozwalająca rozpocząć rozgrywkę. Demo waży bowiem około 30 GB.

Wiadomo natomiast, że będzie ono dostępne zarówno na PC jak i Xboksie One. Co jest szczególnie cenną rzeczą w przypadku komputerów, gdzie poprzednia odsłona działała przez długi czas dużo gorzej, niż na konsoli. Co prawda tym razem twórcy obiecali, że nie powielą błędów z przeszłości i nowa Forza na PC będzie posiadać udogodnienia typu lepsze tekstury czy wsparcia dla monitorów ultrapanoramicznych.

325487624716629980

Czwarta odsłona cyklu to przede wszystkim ruch lewostronny, 450 samochodów do przetestowania oraz cykl czterech pór roku oferujących odmienne wrażenia z jazdy. Na razie demo gry w sklepie Microsoftu wciąż oznaczone jest jako niedostępne, ale już niedługo powinno zostać odblokowane. Będzie to następna rzecz, jaką odpalę po nowych przygodach Lary Croft.

bEszKiJP

Krzysztof Kempski

bEszKiKL