Jutro rozpoczynają się targi Gamescom. Zapraszamy na Polygamię! [CO, GDZIE, KIEDY]

Jutro rozpoczynają się targi Gamescom. Zapraszamy na Polygamię! [CO, GDZIE, KIEDY]20.08.2013 15:40
Jutro rozpoczynają się targi Gamescom. Zapraszamy na Polygamię! [CO, GDZIE, KIEDY]
marcindmjqtx

Gamescom to w tym momencie zdecydowanie drugie najważniejsze targi świata gier. I największe, jeśli wziąć pod uwagę liczbę odwiedzających (ale to też zasługa tego, że są otwarte dla publiczności). Nie może nas tam zabraknąć.

Tegoroczna edycja Gamescomu w niemieckiej Kolonii odbędzie się w dniach 21-25 sierpnia. Przy czym należy pamiętać, że 21 sierpnia to dzień dla prasy. Oznacza to, że to właśnie wtedy można spodziewać się największej ilości zapowiedzi i nowości.

Konferencje Już we wtorek, 20 sierpnia, odbędą się jednak konferencje niektórych wydawców. Będzie ich jednak zdecydowanie mniej niż w czerwcu na E3:

Konferencja Electronic Arts odbędzie się właśnie tego dnia o godzinie 16. Będzie ją można oglądać na przykład tutaj. Firma pokaże swoje najlepsze marki, od Battlefielda 4, przez FIFA 14, po Sims 4. Będzie też zapewne Dragon Age: Inquisition. Niespodzianki? Raczej nie liczylibyśmy na nowe wideo z Mirror's Edge 2...

Konferencja Sony potrwa z kolei od 19:00 do 20:15. Z pewnością możemy spodziewać się kolejnych wiadomości dotyczących PlayStation 4. Będzie ją można oglądać tutaj, a my przeprowadzimy z niej tradycyjną relację na żywo. Po konferencji odbędzie się panel dyskusyjny na temat narracji i opowiadania historii w grach - rozmawiać będą m.in. Shuhei Yoshida i David Cage. Będziemy na nim i zdamy Wam z niego relację.

Microsoft nie organizuje tradycyjnej konferencji, szykuje natomiast imprezę o godz. 11. Prawdopodobnie ujrzymy na niej niezapowiedzianą grę (zapewne kolejną część znanej serii - mówi się o Crackdown 3). Z wydarzenia nie będzie transmisji wideo.

Z kolei Blizzard swoją konferencję zaplanował na 11:30 w środę, 21 sierpnia. Nie wiadomo jeszcze, czy będzie ją można oglądać w sieci. Prawdopodobnie zostanie na niej zapowiedziany dodatek do Diablo 3. Plotki mówią także o kolejnym rozszerzeniu do World of Warcraft.

Targi Zgodnie z tym, co już pisaliśmy, targi potrwają od 21 do 25 sierpnia. Hale otwarte są od 10:00 (w sobotę i niedzielę - od 9:00) do 20:00.

Na miejscu zameldują się w tym roku dwie osoby z naszej redakcji - Paweł Winiarski i Tomasz Kutera. Postarają się napisać o wszystkich grach, jakie zobaczą. Zaznaczamy, że nie we wszystkie tytuły na Gamescomie można grać, a niektóre prezentowane są w wyjątkowo skromny (by nie powiedzieć: marny) sposób. Co więcej, niektóre prezentacje mogą być identyczne w stosunku do tego, co widzieliśmy już na E3. Nie wszystkie gry będą więc opisane w tak samo szeroki sposób.

Mamy także kilka pomysłów na wyjątkowe materiały wideo, ale... nie chcemy zapeszać.

A więc... ...bądźcie z nami! Nowa generacja konsol nadchodzi i z pewnością wydawcy mają jeszcze coś do pokazania, czego nie widzieliśmy jeszcze na E3. To może być wyjątkowo udany Gamescom. Zapraszamy!

Redakcja

326958400431609898
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)