Just Cause 2 z dodatkami i stroną zliczającą statystyki

Just Cause 2 z dodatkami i stroną zliczającą statystyki17.03.2010 12:08
Just Cause 2 z dodatkami i stroną zliczającą statystyki
marcindmjqtx

Myślę, że w przypadku 99% obecnie wydawanych tytułów możemy być pewni, że prędzej czy później pojawi się jakaś zawartość, która spróbuje wyciągnąć od nas pieniądze. Just Cause 2 nie będzie tu wyjątkiem. Peter Johansson zapowiedział, że dostaniemy "sporo" dodatków, ale wcale zbyt mocno ich nie reklamuje.

DLC jest ważne, ale gry w typie Just Cause 2 mogą żyć dosyć długo, bo nie chodzi w nich tylko o "przejście" historii i rzucenie w kąt. Zresztą jak w większości growych "piaskownic". Fabularne misje zajmą nam ponoć 15-20 godzin, ale Peter zdradził, że przy jego stanie gry widnieje informacja o ukończeniu jej w 60%, a zajęło mu to 55 godzin. No, ale pamiętajmy, że on ma szczególną motywację...

Ciekawą informacją są również plany na uruchomienie strony internetowej, która będzie zbierała rozmaite statystyki z naszej gry.

Johansson skomentował także fakt, że posiadacze PS3 będą mogli wrzucać filmiki z rozgrywki na YouTube, a inni gracze nie:

Postanowiono, że będzie to ekskluzywna funkcjonalność. Wiecie, jak to czasem jest w biznesie. Jak sami widzicie, to nic osobistego.

[via Eurogamer]

327079789981100311
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Komentarze (0)