Jurassic World Evolution, nowa strategia ekonomiczna o dinozaurach, ma sens także na konsolach

Strona głównaJurassic World Evolution, nowa strategia ekonomiczna o dinozaurach, ma sens także na konsolach
08.05.2018 14:21
Jurassic World Evolution, nowa strategia ekonomiczna o dinozaurach, ma sens także na konsolach
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski

Dwudziestominutowy gameplay pokazuje, że twórcom dobrze udało się przystosować tytuł do obsługi padem.

Jurassic World Evolution to jedna z najbardziej ekscytujących w ostatnich latach (co trudne nie jest, wspominając pozostałe projekty) gier w słynnym uniwersum, wykreowanym przez Stevena Spielberga wiele lat temu. W nowej produkcji od twórców Rollercoaster Tycoon wcielimy się w zarządcę parku dinozaurów i przeniesiemy się do momentu, gdy prehistoryczne gady nie wydostały się jeszcze na wolność.

Jurassic World Evolution: The First 20 Minutes - IGN First

Autorzy gry zaprezentowali nowy zwiastun, pokazujący szczegóły rozgrywki. Do naszych zadań należy rozbudowa parku, ulepszanie instalacji, wytyczanie ścieżek, zapewnianie naszym dinozaurom miejsca do życia i dbanie o rozwój naukowy. Co ciekawe, na gameplay’u gra obsługiwana jest przy pomocy pada i wydaje się, że pomimo gatunku, całość będzie mieć sens także na konsolach.

Turystów do naszego parku zaprosimy już 12 czerwca na PC, PS4 i Xbox One. Warto przypomnieć, że premierę gry poprzedzi zaplanowany na 8 czerwca debiut filmu Ostatnie Królestwo, wyreżyserowanego przez J.A. Bayonę, autora „Sierocińca” czy „Domu grozy”. Jest zatem nadzieja, że obraz zaoferuje nam nieco mroczniejsze klimaty, niż dotychczas.

Krzysztof Kempski

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)