Jurassic World Evolution, nowa strategia ekonomiczna o dinozaurach, ma sens także na konsolach

Strona głównaJurassic World Evolution, nowa strategia ekonomiczna o dinozaurach, ma sens także na konsolach
08.05.2018 14:21
Jurassic World Evolution, nowa strategia ekonomiczna o dinozaurach, ma sens także na konsolach
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski

Dwudziestominutowy gameplay pokazuje, że twórcom dobrze udało się przystosować tytuł do obsługi padem.

bEiMoPrF

Jurassic World Evolution to jedna z najbardziej ekscytujących w ostatnich latach (co trudne nie jest, wspominając pozostałe projekty) gier w słynnym uniwersum, wykreowanym przez Stevena Spielberga wiele lat temu. W nowej produkcji od twórców Rollercoaster Tycoon wcielimy się w zarządcę parku dinozaurów i przeniesiemy się do momentu, gdy prehistoryczne gady nie wydostały się jeszcze na wolność.

Jurassic World Evolution: The First 20 Minutes - IGN First

Autorzy gry zaprezentowali nowy zwiastun, pokazujący szczegóły rozgrywki. Do naszych zadań należy rozbudowa parku, ulepszanie instalacji, wytyczanie ścieżek, zapewnianie naszym dinozaurom miejsca do życia i dbanie o rozwój naukowy. Co ciekawe, na gameplay’u gra obsługiwana jest przy pomocy pada i wydaje się, że pomimo gatunku, całość będzie mieć sens także na konsolach.

Turystów do naszego parku zaprosimy już 12 czerwca na PC, PS4 i Xbox One. Warto przypomnieć, że premierę gry poprzedzi zaplanowany na 8 czerwca debiut filmu Ostatnie Królestwo, wyreżyserowanego przez J.A. Bayonę, autora „Sierocińca” czy „Domu grozy”. Jest zatem nadzieja, że obraz zaoferuje nam nieco mroczniejsze klimaty, niż dotychczas.

Krzysztof Kempski