Joy Ride Turbo - bez Kinecta, ale na XBLA

Joy Ride Turbo - bez Kinecta, ale na XBLA28.04.2012 09:48
Joy Ride Turbo - bez Kinecta, ale na XBLA
marcindmjqtx

Jeden z tytułów startowych na kontroler ruchowy Microsoftu, Kinect Joy Ride, doczeka się kontynuacji. Kontynuacji, która, co ciekawe, nie będzie korzystać z Kinecta, tylko ze zwykłego pada.

Gra ma pojawić się za pośrednictwem Xbox Live Arcade już w przeciągu najbliższych kilku tygodni. Znajdziemy w niej 42 pojazdy wyposażone w różne rodzaje broni, sporo tras (zarówno nowych, jak i wybranych z oryginału), dwa tryby multiplayer - ośmioosobowy online i split-screen dla czterech graczy - oraz trzy tryby wyścigów: Battle Race, Pro Race i Time Trial. Największa nowość to tryb Stunt Park, w którym będziemy jeździć po otwartym świecie wykonując akrobacje, skacząc z klifu czy strzelając z armat oraz zbierać porozmieszczane w nim przedmioty, m.in. monety i elementy samochodów.

Mając w pamięci średnio udany pierwowzór, po Joy Ride Turbo nie należy się chyba spodziewać zbyt wiele, ale jeśli będzie kosztować odpowiednio mało, to może zapewnić kilka przyjemnych chwil w leniwe letnie popołudnia z dzieckiem, rodziną bądź ze znajomymi.

[Za: CVG]

Adrian Palma

327090522869426455
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)