Journey to the Savage Planet z datą premiery

Journey to the Savage Planet z datą premiery

Journey to the Savage Planet z datą premiery
Łukasz Jarkiewicz
19.08.2019 17:29

Można już składać zamówienia.

Pierwszoosobowa gra akcji, w której eksplorujemy przesadnie kolorową planetę, zadebiutuje na początku przyszłego roku, a dokładniej 28 stycznia. Gra będzie dostępna na konsole Playstation 4 oraz Xbox One. Na blaszkach też jest opcja, ale należy zaopatrzyć się w Epica, który uzyskał wyłączność.

JOURNEY TO THE SAVAGE PLANET PRE-ORDER NOW

Poza pełnym żartów zwiastunem z datą premiery dowiedzieliśmy się również o trybie kooperacji, dzięki któremu przemierzymy świat z przyjacielem u boku (jeśli takiego znajdziemy). A jest co zwiedzać, bo lokacje pełne kolorów charakteryzują się podejrzaną roślinnością i dziwacznymi stworzeniami. Można zauważyć również różnego rodzaju budowle lub urządzenia (nieco normalniejsze). Z jednej strony obserwując grę można pomyśleć o No Man's Sky, ale to chyba niedobrze, z drugiej strony o Spore - znacznie lepiej.

W tej chwili można składać zamówienia przedpremierowe, które zostały wzbogacone specjalnymi rzeczami dostępnymi w grze lub cyfrowymi dobrociami.

325356993018016370

W grze wcielamy się w pracownika firmy Kindred Aerospace. Jego głównym zadaniem jest eksplorowanie niezbadanej planety, prowadzenia badań czy tworzenie kolejnych przedmiotów. Życie uprzykrzą mu niebezpieczne stwory, z którymi powalczy wymyślnymi broniami. Sama gra należy do gatunku, w której humor odgrywa sporą rolę. Najłatwiej zauważyć go w zwiastunie. Może komuś podpasuje i do 28 stycznia 2020 roku będzie oczekiwał z uśmiechem na twarzy.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)