Joe Kucan powraca jako Kane, by zachęcić do grania w remaster C&C

Joe Kucan powraca jako Kane, by zachęcić do grania w remaster C&C

Joe Kucan powraca jako Kane, by zachęcić do grania w remaster C&C
05.06.2020 18:33

Człowieka czas się nie tyka!

Dziś swoją oficjalną premierę ma remaster pierwszego Command & Conquer. Command & Conquer Remastered Collection stworzone zostało przez Petroglyph Games, zespół, w którego szeregach znajduje się wielu pracowników nieodżałowanego Westwooda.

Dostępny od dziś remaster proponuje kompletnie przerysowaną grafikę w wysokiej rozdzielczości (z możliwością przełączenia się na klasyczną oprawę). Poza tym pozwala zagrać w pierwsze C&C w jego glorii i chwale niemal rodem z 1995 roku.

Command & Conquer Remastered Collection | Kane Gets Personal

Z tej okazji Joe Kucan, który wcielał się w grze w przywódcę złowrogiego Bractwa Nod, przygotował krótki filmik. W 25 lat po tym, jak zagrał tę rolę po raz pierwszy, powraca z paroma słowami, skierowanymi do graczy.

I jest to piękne, szczególnie że Kucan wygląda tak, jakby czas zupełnie się go nie imał. Miło zobaczyć, szczególnie, że niestety - chociaż remaster ma odświeżoną grafikę, to przerywniki filmowe pozostały w jakości znanej z oryginałów (jedynie z jakąś cyfrową obróbką). Oryginalne nagrania zostały bowiem zgubione.

Dobrze więc przynajmniej na tę krótką chwilę zobaczyć Kane'a w HD.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)