Joe Biden i Kamala Harris w Animal Crossing. Prawdziwa kampania prezydencka w grze wideo

Strona głównaJoe Biden i Kamala Harris w Animal Crossing. Prawdziwa kampania prezydencka w grze wideo
02.09.2020 08:04
Joe Biden i Kamala Harris w Animal Crossing. Prawdziwa kampania prezydencka w grze wideo

W "Animal Crossing: New Horizons" gra przeszło 22 mln osób. Spora część z nich to mieszkańcy Stanów Zjednoczonych. Nie umknęło to uwadze tamtejszych polityków i z jej popularności postanowili skorzystać Kamala Harris oraz Joe Biden.

bEKclLit

W USA batalia prezydencka trwa w najlepsze. I zazwyczaj na Polygamii unikamy polityki, ale w tym przypadku nie mogliśmy. Demokratyczni kandydaci na prezydenta i wiceprezydenta: Joe Biden i Kamala Harris, postanowili wykorzystać bowiem olbrzymią popularność "Animal Crossing: New Horizons". Lada moment na wyspach graczy będą mogły pojawić się tablice wspierające kampanie wspomnianej dwójki.

Jakoś trudno wyobrazić sobie Joe Bidena uprawiającego rzepę na konsoli Nintendo Switch, ale skoro Danny Trejo może, to czemu nie.

bEKclLiv

- "Animal Crossing" to dynamiczna, zróżnicowana i potężna platforma, która łączy społeczności z całego świata. To ekscytująca i nowa okazja dla naszej kampanii, aby zaangażować i połączyć zwolenników Biden-Harris, którzy budują i dekorują swoje wyspy – tłumaczył Christian Tom, człowiek odpowiedzialny za cyfrową odsłonę kampanii Bidena w oświadczeniu dla The Verge.

W grze pojawią się cztery tablice, które gracze będą mogli uzyskać, skanując kody QR za pomocą aplikacji Nintendo Switch Online. Nie wiadomo czy opcja pojawi się wyłącznie w USA. Wiadomo natomiast, że nie jest to ostatni element kampanii wyborczej w "Animal Crossing: New Horizons".

Nie pozostaje nic innego, jak czekać na odpowiedź sztabu Donalda Trumpa. Może w "Warzone"?

Udostępnij:
bEKclLjr