Jeżeli nie rusza Was kolejny rekord PlayerUnknown's Battleground, to Greene rozważa... tryb jednoosobowy

Jeżeli nie rusza Was kolejny rekord PlayerUnknown's Battleground, to Greene rozważa... tryb jednoosobowy

Jeżeli nie rusza Was kolejny rekord PlayerUnknown's Battleground, to Greene rozważa... tryb jednoosobowy
Adam Piechota
25.09.2017 16:49, aktualizacja: 26.09.2017 12:03

To żelazo jest tak gorące, że trudno już kuć.

"Sprzedaż idąca w miliony, kolejne rekordy, za którymi coraz trudniej nadążyć" - napisał jeszcze dziś Bartek o PlayerUnknown's Battlegrounds. Ależ był to trafny komentarz. Może i pod względem liczby tekstów z nowinkami o kolejnych sukcesach tego hiperpopularnego battle royale nigdy nie wskoczymy na zeszłoroczny poziom Pokemon Go, ale drugi wpis w ciągu jednego dnia to nie lada wydarzenie w skali Polygamii. No cóż. Dziś było już o kolejnych kopiarzach, którzy "niespodziewanie" wyskakują z zapowiedziami "lepszych, bo większych" odmian PUBG, a teraz będzie o następnym rekordzie oraz... wzmiance o trybie jednoosobowym.

[ttpost url="https://twitter.com/ZhugeEX/status/911999321083609091?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.gamespot.com%2Farticles%2Fpubg-passes-15m-concurrent-users-dev-considering-s%2F1100-6453560%2F"]

Te "szczyty popularności" szybko tracą aktualność, bo gra nadal zdecydowanie rośnie w siłę, no ale najnowszym jest elektryzująca liczba 1,5 miliona zalogowanych jednocześnie graczy na Steamie. To już o ponad dwieście tysięcy więcej niż w marcu 2016 roku zaliczyła DOTA 2 (gra przecież darmowa). Obie gry są jedynymi w historii platformy Valve, które mogą pochwalić się przekroczonym pułapem miliona. Biorąc pod uwagę, że Battlegrounds nie zwalnia w obliczu szalenie głośnego Destiny 2, można spokojnie założyć, iż nie przeszkodzi jej już nawet zbliżająca się premiera Call of Duty: WWII. "Hit roku"? Cóż, wiedzieliśmy o tym pod koniec wakacji, żadna niespodzianka.

Obraz

Na razie jednak trzeba na taki słabszy moment trochę poczekać. I może spróbować wygrać tego kurczaka?

Adam Piechota

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)