Jeszcze więcej The Division. Przedłużenie bety, perspektywa otwartych testów i dodatki po premierze

Jeszcze więcej The Division. Przedłużenie bety, perspektywa otwartych testów i dodatki po premierze

Jeszcze więcej The Division. Przedłużenie bety, perspektywa otwartych testów i dodatki po premierze
01.02.2016 17:19, aktualizacja: 04.02.2016 22:09

Ubisoft najwyraźniej pokłada wielkie nadzieje w The Division. Chce, żeby możliwie najwięcej graczy zapoznało się z grą przed premierą, jednocześnie testując jej sieciową infrastrukturę. Przedłuża więc trwającą betę. Wygląda też na to, że planuje kolejną - tym razem całkowicie otwartą.

Trwające aktualnie beta testy The Division przeznaczone są przede wszystkim dla tych, którzy złożyli zamówienia przedpremierowe na grę. Oprócz tego, Ubisoft dał chętnym możliwość zapisywania się na listę chętnych do bety. Teraz, jak ogłosił na oficjalnym forum gry, zamierza zwiększyć liczbę zaproszonych. Jednocześnie, aby umożliwić wszystkim zagranie, przedłuża zamknięte testy o jeden dzień.

Można przeczytać we wspomnianym wpisie.

Testy potrwają więc do wtorku, 2 lutego do godziny 12:00 naszego czasu.

Jest też dobra informacja dla tych, którym mimo zwiększenia limitu graczy nie uda się dostać do trwającej bety. Na oficjalnym włoskim profilu Xboksa pojawiła się niepotwierdzona jeszcze przez Ubisoft informacja o kolejnej fali testów. Te miałyby już być otwarte dla wszystkich chętnych. Planowana data to 16 - 21 lutego z 24-godzinnym wyprzedzeniem dla właścicieli Xboksów One. Powyższego screenshota udało się złapać serwisowi Eurogamer.net.

Na oficjalne potwierdzenie tej informacji musimy jeszcze poczekać, ale można zakładać, że zważywszy na umowę 24-godzinnej wyłączności Microsoft ma na ten temat dość dobre informacje.

Ubisoft w ostatnich dniach podał również szczegóły na temat płatnych dodatków, które trafią do The Division po premierze. I tak, gracze, którzy zdecydują się na wykupienie przepustki sezonowej, otrzymają w jej ramach:

- Underground - pierwszy z dodatków, w którym drużyna czterech graczy zbada nowe terytorium w podziemiach Nowego Jorku

- Survival - tutaj gracze koncentrować się będą na przetrwaniu w pełnej zagrożeń lokacji, które stanowić ma wyzwanie "nawet dla najbardziej oddanych graczy The Division"

- Last Stand - na temat tego dodatku Ubisoft nie podał jeszcze szczegółowych informacji, poza tym, że jego nazwa jest „prawdopodobnie nieprzypadkowa” (dość dziwne byłoby, gdyby Ubisoft tytułował swoje gry i dodatki przypadkowo, ale co ja tam wiem)?

Premiera The Division zaplanowana jest na 8 marca. Pozostaje nam mieć nadzieję, że gra okaże się tak dobra, jak zdaje się być przekonany Ubisoft.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)