Jeszcze więcej LittleBigPlanet

Jakub Jatkiewicz

09.07.2009 15:22, aktual.: 09.07.2009 15:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Media Molecule jeszcze przed premierą LittleBigPlanet zapowiedziało, że gra będzie miała długotrwałe wsparcie ze strony dewelopera. Dodatkowo jej żywotność znacznie przedłużają sami gracze, tworząc niezliczone ilości kolejnych leveli.

Zdaniem David Smitha z Media Molecule to właśnie nowe plansze do LittleBigPlanet mają największy priorytet, ale trzeba znaleźć odpowiednią równowagę pomiędzy nową zawartością, a tworzeniem nowych narzędzi i rozwiązań dla społeczności graczy.

"Społeczność często domaga się od MM nowych planszy, więc są one wysoko na naszej liście priorytetów. Musimy jednak zbalansować to z robieniem przez nas innych rzeczy, takich jak tworzenie nowych narzędzi lub poprawianie społecznościowych aspektów gry.

Widok pomysłowych i pięknych etapów stworzonych przez naszą społeczność jest dla nas inspiracją. Jesteśmy zachęceni zarówno do ułatwienia procesu tworzenia, jak i do wymyślenia lepszych plansz, które prześcigną te autorstwa graczy.

Z zadowoleniem mogę powiedzieć, że to wyzwanie staje się coraz trudniejsze, gdyż jakość plansz stworzonych przez społeczność rośnie z dnia na dzień".

fot.: Sony

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)