Jeszcze więcej czołgów w HD, tryb „Twierdzy” i nowa mapa w kolejnej aktualizacji World of Tanks

Strona głównaJeszcze więcej czołgów w HD, tryb „Twierdzy” i nowa mapa w kolejnej aktualizacji World of Tanks
30.07.2014 18:20
Jeszcze więcej czołgów w HD, tryb „Twierdzy” i nowa mapa w kolejnej aktualizacji World of Tanks
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Update 9.2 przynosi worek nowej zawartości.

bEEgjxit

World of Tanks chyba nie muszę nikomu przedstawiać. Wirtualne bitwy pancerne zdążyły już dawno zadomowić się na dyskach tysięcy polskich graczy. Stanowimy jedną z najliczniejszych nacji na serwerach tej gry, a co ważniejsze idzie to w parze z sukcesami naszych drużyn.

Ucieszy Was zapewne fakt, że już jutro pojawi się kolejna duża aktualizacja gry, podnosząca jej numerek do wersji 9.2. Najważniejszym elementem będzie zupełnie nowy tryb „Twierdzy”, przeznaczony dla członków Wojen Klanów.

Dowódcy drużyn dostaną możliwość stworzenia bazy, ulepszania jej, najazdów na wrogie fortyfikacje, zbierania zasobów oraz otrzymywania specjalnych dodatków - rozkazów. Aktywują one bonusy czasowe dla wszystkich członków klanu we wszystkich trybach gry. Oczywiście im wyższy poziom klanowej twierdzy, tym częstsze i lepsze bonusy. Jak powiedział Anton Pankov, producent wykonwaczy studia:

bEEgjxiv

Cieszymy się z wprowadzenia Twierdz do World of Tanks. Jest to bardzo angażujący tryb, który łączy w sobie taktykę, strategię i akcję, co przyniesie ze sobą jeszcze więcej złożoności do World of Tanks. Tryb Twierdzy będzie ewoluował odpowiednio do komentarzy naszej społeczności. Ponadto otrzymamy kolejne modele czołgów w HD - brytyjski Churchil I, niemiecki niszczyciel StuG III oraz rosyjskie IS i SU-100oraznową mapę „Ognisty Łuk” - jest to ulepszona wersja Prokhorovki. Dodatkowo, rozmaitych zmian i usprawnień doczekało się również 8 innych map.

[Źródło: informacja prasowa]

Oskar Śniegowski

326938835076864042
bEEgjxjr