Jeszcze w sierpniu przekonamy się, czy Battlefield 1 to DICE w formie, czy seria zamierza podążać śladami Battlefronta

Strona głównaJeszcze w sierpniu przekonamy się, czy Battlefield 1 to DICE w formie, czy seria zamierza podążać śladami Battlefronta
16.08.2016 12:19
Jeszcze w sierpniu przekonamy się, czy Battlefield 1 to DICE w formie, czy seria zamierza podążać śladami Battlefronta
Maciej Kowalik
Maciej Kowalik

Beta zbliża się wielkimi krokami. I - nie tak, jak w przypadku Titanfall 2 - zagracie w nią również na PC.

Preferencyjnie traktowani mają być ci, którzy przed 21 sierpnia dołączą do "grona wtajemniczonych", czyli po prostu zapiszą się do gazetki EA i wystawią na regularne ataki mailowym spamem. Może warto, choć patrzę na poniższy zwiastun i sam nie wiem.

Battlefield 1 – wideo z targów gamescom

Może to nadszarpnięte przez Battlefront zaufanie do DICE, ale choć akcja prezentuje się wybornie, to czegoś mi tu brakuje. Zaczynam trzymać kciuki, by EA nie wyłączyło serwerów BF4 tydzień po premierze BF 1. Ale może będę mądrzejszy po 31 sierpnia. Wtedy wystartuje otwarta beta nowego Battlefielda i nie będziemy już musieli polegać na efekciarskich teledyskach w ustalaniu strzelankowych priorytetów na koniec roku.

Póki co u mnie rządzi Titanfall 2. I tu zła wiadomość dla pecetowców. Beta, czy też "tech test" Titanfall 2 nie będzie dla nich dostępny. Czemu? Po pierwsze - optymalizacja. Ale ważniejsze jest co innego:

A kiedy ten test? Vince Zampella sugeruje, by nie robić sobie planów na najbliższe weekendy.

Maciej Kowalik

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)