Jeszcze przez wiele lat będziemy korzystać z obecnej generacji konsol

Jeszcze przez wiele lat będziemy korzystać z obecnej generacji konsol04.10.2012 10:34
Jeszcze przez wiele lat będziemy korzystać z obecnej generacji konsol
marcindmjqtx

Ale niekoniecznie do gier, uważa jeden z twórców Halo 4.

Frank O'Connor jest dyrektorem "ds. rozwoju marki" w 343 Industries, studiu, które przejęło po Bungie opiekę nad Halo. Wiadomo więc, że wraz z nadchodzącą premierą Halo 4, musi rzucić kilka tradycyjnych formułek na temat tego, że w Xboksie 360 jest sporo niewykorzystanej mocy, że gra wygląda ładnie i tak dalej. Wiadomo, fani strzelanek tego właśnie oczekują.

Ale O'Connor powiedział też coś z nieco innej beczki:

Patrząc w przyszłość myślę, że jeszcze przez wiele lat, nawet gdy wyjdą platformy następnej generacji, będziesz miał tańsze wersje obecnych konsol w spokoju żyjące sobie obok i spełniające naprawdę wartościowe funkcje. Nie jako mniejsi, odrzuceni bracia, ale jako Twój odtwarzacz Netfliksa, DVD, Blu-ray w przypadku PlayStation 3 i nadal będą robiły wiele istotnych rzeczy w Twoim domu. A to oznacza, że jeśli ludzie będą ich używać, to nadal będą chcieli na nich grać. Fanów mocniejszych sprzętów O'Connor uspokaja: "Nowy sprzęt nadejcie, zawsze to robi, ale myślę, że przydatność starszych konsol będzie trwać dłużej niż kiedykolwiek wcześniej".

Kto wie, może wytrzymają na tyle długo, aby dożyć czasów, kiedy większość sieciowych usług stanie się dostępna także w Polsce.

Źródło: Games Industry

Konrad Hildebrand

326877855919728919
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)