Jeszcze pół godziny temu nie wiedziałem o Secret World za wiele. Teraz jestem zaintrygowany

Jeszcze pół godziny temu nie wiedziałem o Secret World za wiele. Teraz jestem zaintrygowany
marcindmjqtx

20.03.2012 17:13, aktual.: 21.01.2016 17:06

Wiedziałem, że to MMO o tajnych organizacjach i teoriach spiskowych. Jeśli czekacie na tę grę, to długie wideo z prezentacją z Game Developers Conference powinno odpowiedzieć na wiele pytań. Oraz sprowokować kilka nowych.

Macie tu właściwie wiedzę o grze w pigułce. Zobaczycie kreację bohatera należącego do stronnictwa Dragon. Potem krótki spacer po mieście, wraz z opisem budynków, które się w nim znajdują i barem karaoke, gdzie misje dostaje się poprzez słuchanie piosenek. A na koniec pierwszego fragmentu prezentacji trochę gorących scen...

Ciekawy wydaje się podział umiejętności na pasywne i aktywne oraz możliwość zmiany bulidów naszej postaci w locie - w ten sposób rola naszego bohatera nie jest do końca sprecyzowana i można dopasować się do obecnego zadania i drużyny.

Obejrzycie też jak wygląda walka, rodzaje broni, zarządzanie ekwipunkiem, hakowanie, umiejętności, możliwość tworzenia broni i handlowania jej elementami oraz lochy i potyczkę z olbrzymim bossem, a pomagają nam Wikingowie i Excalibur. Przewija się też grupka Majów.

Najbardziej podobały mi się robiące wrażenie tereny po katastrofie, gdzie nawet natura jest naszym przeciwnikiem.

Brzmi dziwnie. Istotnie. Wygląda na to, że Funcom robi grę z naprawdę dużym rozmachem, skomplikowaną i nietypową. Pytanie, czy nie zbyt skomplikowaną, by mogła stać się masową rozrywką. Przekonamy się 19 czerwca.

Paweł Kamiński

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)