Jeszcze nie ma gry, a już zapowiedziano ekranizację We Happy Few

Strona głównaJeszcze nie ma gry, a już zapowiedziano ekranizację We Happy Few
03.04.2017 10:45
Jeszcze nie ma gry, a już zapowiedziano ekranizację We Happy Few
Patryk Fijałkowski
Patryk Fijałkowski

Wczesny dostęp się nie liczy.

W wersję alfa We Happy Few można grać od lipca 2016. Tytuł cieszy się dobrymi opiniami, choć nam akurat przeszkadzało zbyt standardowe podejście do tematu gier survivalowych, które zaburzało nieco intrygującą, wyrazistą scenerię. Ale wiecie, gdzie nie musimy przejmować się gameplayem? W kinie.

325610317956790236

Produkcją filmu zajmuje się Gold Circle Entertainment ("Pitch Perfect") i dj2 Entertainment (nadchodząca ekranizacja "Sleeping Dogs" i "Sonic the Hedgehog"). Niestety są to jedyne udostępnione póki co informacje. Nie znaleziono jeszcze ani reżysera, ani scenarzystów, choć Guillaume Provost z Compulsion Games (autorzy gry) podkreśla, że ekranizacja ma zachować grozę, czarny humor i główne motywy oryginału. Jednocześnie fani (są już fani?) wciąż mogą oczekiwać kilku zaskoczeń.

We Happy Few - Official E3 2016 Gameplay Trailer

Nie wszyscy czują klimaty gier survivalowych, więc stworzenie filmu w tym uniwersum może być wyjątkowo sensowne. Sam pamiętam, jak podjarałem się na widok pierwszych zapowiedzi We Happy Few, a potem kompletnie straciłem zainteresowanie, widząc na czym polega rozgrywka. Myślę więc, że za ten film kciuki będę trzymał odrobinę mocniej niż za pozostałe.

325610317957052380

Patryk Fijałkowski

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)