Jesteście gotowi na nowy film z Cyberpunka 2077?

Jesteście gotowi na nowy film z Cyberpunka 2077?
30.08.2019 10:00
Jesteście gotowi na nowy film z Cyberpunka 2077?
Łukasz Jarkiewicz
Łukasz Jarkiewicz

To już dzisiaj.

O godzinie 20:00 dostąpimy zaszczytu obejrzenia kolejnego fragmentu rozgrywki z przyszłej gry Redów. Początkowo plany zakładały prezentację z PAX West, ale tych nie uda się zrealizować ze względów logistycznych, dlatego stream odbędzie się z Warszawy. Na domiar złego będzie to zaledwie 15-minutowy gameplay, który mogli obejrzeć specjalni goście na targach gamescom (za zamkniętymi drzwiami). Dobrą wiadomością są jednak wywiady z twórcami ujawniające dodatkowe informacje na temat prezentowanego materiału, których posłuchamy w ramach transmisji.

Cyberpunk 2077 — Official E3 2019 Cinematic Trailer

Do wyboru są dwie platformy na oficjalnych kanałach studia: Twitch i Mixer. O tej drugiej już pisaliśmy przy okazji spektakularnej zmiany znanego streamera.

Przypominam, że niedawno odbyła się transmisja jednego z największych konkurentów Cyberpunka 2077 do miana najlepszej gry z polskiego podwórka. Techland nareszcie pokazał światu fragment rozgrywki ze swojej produkcji, który zauroczył mnie swoimi zaletami -  przemierzanie miasta i jego struktura, interesujące postaci oraz podejmowanie decyzji. To tylko dodaje pikanterii przed dzisiejszą prezentacją Redów, bo poprzeczka została zawieszona niezwykle wysoko.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)