Jesteście gotowi na nowy film z Cyberpunka 2077?

Jesteście gotowi na nowy film z Cyberpunka 2077?

Jesteście gotowi na nowy film z Cyberpunka 2077?
Łukasz Jarkiewicz
30.08.2019 10:00

To już dzisiaj.

O godzinie 20:00 dostąpimy zaszczytu obejrzenia kolejnego fragmentu rozgrywki z przyszłej gry Redów. Początkowo plany zakładały prezentację z PAX West, ale tych nie uda się zrealizować ze względów logistycznych, dlatego stream odbędzie się z Warszawy. Na domiar złego będzie to zaledwie 15-minutowy gameplay, który mogli obejrzeć specjalni goście na targach gamescom (za zamkniętymi drzwiami). Dobrą wiadomością są jednak wywiady z twórcami ujawniające dodatkowe informacje na temat prezentowanego materiału, których posłuchamy w ramach transmisji.

Cyberpunk 2077 — Official E3 2019 Cinematic Trailer

Do wyboru są dwie platformy na oficjalnych kanałach studia: Twitch i Mixer. O tej drugiej już pisaliśmy przy okazji spektakularnej zmiany znanego streamera.

Przypominam, że niedawno odbyła się transmisja jednego z największych konkurentów Cyberpunka 2077 do miana najlepszej gry z polskiego podwórka. Techland nareszcie pokazał światu fragment rozgrywki ze swojej produkcji, który zauroczył mnie swoimi zaletami -  przemierzanie miasta i jego struktura, interesujące postaci oraz podejmowanie decyzji. To tylko dodaje pikanterii przed dzisiejszą prezentacją Redów, bo poprzeczka została zawieszona niezwykle wysoko.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)