Jesteście gotowi na finał Tales from the Borderlands?

Strona głównaJesteście gotowi na finał Tales from the Borderlands?
09.10.2015 11:24
Jesteście gotowi na finał Tales from the Borderlands?
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Jeśli nie, pierwszy odcinek jest darmowy już nie tylko na Xboksie, ale i na wszystkich konsolach oraz urządzeniach mobilnych.

bEJxFhSd

Nie tak dawno pisaliśmy o tym, że pierwszy odcinek Tales from the Borderlands jest dostępny za darmo na Xboksie One i Xboksie 360. Teraz okazuje się, że Zer0 Sum poznają nie tylko posiadacze sprzętu Microsoftu, ale i użytkownicy PS4, PS3 oraz urządzeń mobilnych, na których wyszła gra. Świetna wiadomość dla tych, którzy dotąd nie mieli okazji poznać szaleństw Borderlands od Telltale. I bardzo dobry ruch marketingowy - wydaje mi się, że po zagraniu w pierwszy odcinek wiele osób skusi się na następne.

Pisząc o dostępności Zer0 Sum, zauważyliśmy, że wypadałoby już, aby studio zapowiedziało finał sezonu. Wykrakaliśmy - The Vault of the Traveler, bo tak nazywa się piąty i ostatni rozdział Tales from The Borderlands, pojawi się na rynku 20 października. Poniżej obejrzycie też niedługą zajawkę, która zdradzi Wam, czego oczekiwać po zamknięciu sezonu:

Tales from the Borderlands to świetna gra i chyba najbardziej chwalony tytuł Telltale Games obok pierwszego sezonu The Walking Dead. Głupio nie spróbować, a potem pewnie nie sposób nie skończyć.

bEJxFhSf

[źródło: Twitter]

Patryk Fijałkowski

326866196593399850
Udostępnij:
bEJxFhTb