Jest pierwszy teaser Battlefielda V

Jest pierwszy teaser Battlefielda V

Jest pierwszy teaser Battlefielda V
21.05.2018 19:17

Potwierdziły się przypuszczenia o II wojnie światowej.

Firma Electronic Arts na dwa dni przed podaniem obiecanych oficjalnych informacji na temat Battlefielda 5 udostępniło krótką filmową zajawkę gry. Niewiele z niej w zasadzie wynika (trwa tak naprawdę kilka sekund), ale dowiedzieliśmy się jednego - gra toczyć się będzie w realiach II wojny światowej.

Wynika to wprost z widocznych na ekranie gry symbolach walczących frakcji - niemieckiego Krzyża Żelaznego i flagi Wielkiej Brytanii. Fragment, który możecie obejrzeć poniżej, pochodzi wyraźnie z trybu multiplayer gry.

Battlefield 5 Teaser Trailer

Zwiastun kończy się przypomnieniem, że EA poinformuje graczy o nowym Battlefieldzie 23 maja o godzinie 23:00 naszego czasu.

Czy II wojna światowa dziwi? Nie, w żadnym wypadku. Ale po wcześniejszych obietnicach EA, według których serię czekać miały "fundamentalne zmiany", można było oczekiwać czego chociaż trochę świeższego. Gracze spekulowali chociażby na temat możliwości umiejscowienia gry podczas wojny w Wietnamie.

Teraz pozostaje nam już tylko poczekać jeszcze te dwa dni i przekonać się, czy DICE jednak ma w zanadrzu jakąś niespodziankę.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)