Jeśli ten zwiastun Hybrid nie przekona nieprzekonanych, to już nie wiem, co począć. Ale może zapisy do bety Was zainteresują

Jeśli ten zwiastun Hybrid nie przekona nieprzekonanych, to już nie wiem, co począć. Ale może zapisy do bety Was zainteresują
marcindmjqtx

21.03.2012 10:23, aktual.: 21.01.2016 17:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gdy dawno temu zobaczyłem pierwsze materiały dotyczące Hybrid, taktycznej strzelanki od autorów Scriblenauts, byłem zaciekawiony. Okazało się jednak, że byłem w mniejszości, bo co publikowaliśmy jakiś nowy zwiastun, ludzie kręcili nosem. Dlaczeeegoooooooo?

Wygląd gry mocno zmienił się od czasów pierwszych zapowiedzi. Jest mniej sterylnie, bardziej widowiskowo. To co pozostało, to mechanika, w której gracz jest trochę ubezwłasnowolniony. Zamiast biegać po całej planszy i chować się za osłonami, może jedynie przeskakiwać od osłony do osłony, jak choćby miało to miejsce w Splinter Cell: Conviction.

Rozumiem osoby sarkające na tego rodzaju "ułatwienia", ale Hybrid oferuje coś jeszcze: osłony są na ścianach, na sufitach, więc podczas grania trzeba będzie się przestawić i wypatrywać przeciwników w innych miejscach niż zwykle.

Brzmi ciekawie i zamierzam sprawdzić to na własnej skórze. Ruszyły właśnie zapisy do zamkniętej bety. Gra jest dostępna na XBLA, więc do betatestów potrzebne jest wykupione konto gold.

Źródło: Hybrid

Konrad Hildebrand

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także