Jeśli potrzebujecie kolejnego dowodu na powstawanie Mirror's Edge 2, to jest tutaj

Gra powstaje i podobno wszyscy o tym wiedzą.

Jeśli potrzebujecie kolejnego dowodu na powstawanie Mirror's Edge 2, to jest tutaj
marcindmjqtx

Zaczęło się od artykułu na brytyjskim serwisie eurogamer. Postawiono w nim tezę, jakoby szwedzkie studio DICE nie chciało być tylko "fabryką Battlefieldów". Faktycznie, ostatnią grą spoza tej marki, która tam powstało, było Mirror's Edge - w 2008 roku. Obecnie wiemy natomiast o tym, że toczą się tam prace nad BF4, dodatkami do BF3, wsparciem dla istniejącego już BF3 i ciągle ulepszanym silnikiem Frostbite.

W wypowiedziach twórców z DICE nie padły co prawda żadne deklaracje, ale na artykuł zareagował ktoś inny. Benjamin Cousins jest obecnie menadżerem szwedzkiego ngmoco, ale kiedyś pracował też w Electronic Arts - był producentem wykonawczym marki Battlefield. Na swoim Twitterze napisał, że "fakt powstawania Mirror's Edge 2 to powszechna wiedza wśród sztokholmskich twórców gier":

źródło: Twitter

To nie pierwsze potwierdzenie dotyczące ME2, które mieliśmy okazję usłyszeć/zobaczyć w ciągu ostatnich kilku lat. Prawda jest jednak taka, że póki Electronic Arts nie zapowie gry oficjalnie, i tak będziemy się mogli tylko domyślać. I czekać, czekać, czekać...

Chyba jednak można być dobrej myśli.

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościdiceelectronic arts
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.