Jeśli nie macie w co grać i lubicie platformówki, możecie spróbować darmowego Fork Parker's Holiday Profit Hike

Jeśli nie macie w co grać i lubicie platformówki, możecie spróbować darmowego Fork Parker's Holiday Profit Hike

Jeśli nie macie w co grać i lubicie platformówki, możecie spróbować darmowego Fork Parker's Holiday Profit Hike
marcindmjqtx
22.12.2014 17:00, aktualizacja: 05.01.2016 15:21

Devolver Digital - wydawcy m.in. Hotline Miami - podrzucają nam na Steamie świąteczny podarunek ze swoim fikcyjnym dyrektorem finansów w roli głównej.

Twórcy z Devolver Digital w odpowiedzi na świąteczną atmosferę i związane z nią promocje postanowili podzielić się ze światem darmową platformówką w stylu retro. Gra jest jednocześnie żartem - wcielamy się w niej bowiem w fikcyjnego dyrektora finansów Devolver Digital, który z pomocą linek wspina się na lodową górę i zbiera worki pieniędzy, by uratować rok fiskalny sabotowany przez chciwych twórców gier. Jak możemy przeczytać na Steamie:

W Fork Parker's Holiday Profit Hike znajdziemy śnieg, helikoptery, brzydkie, świąteczne swetry, ponadwyznaniowe pingwiny, ekran startowy, tłuste bity, etykę, pochodnie, odwrotną monetyzację, jacuzzi, niekandyzowane laski, spadanie, liny i nierefundowaną świąteczną uciechę.

Zainteresowani? Gra ponoć nie jest długa (istnieje achievement za wspięcie się na szczyt góry w mniej niż 12 minut), ale za to całkiem wymagająca. I niewątpliwie pocieszna.

[źródło: Steam]

Patryk Fijałkowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)