Jeśli nie macie dość - ładny montaż wideo z The Elder Scrolls V: Skyrim

Jeśli nie macie dość - ładny montaż wideo z The Elder Scrolls V: Skyrim

Jeśli nie macie dość - ładny montaż wideo z The Elder Scrolls V: Skyrim
marcindmjqtx
28.10.2011 13:30, aktualizacja: 21.12.2015 12:40

To co prawda tylko pocięte fragmenty z G4TV, które czasem się powtarzają, z dołożoną muzyką z Alan Wake, ale i tak można się zapomnieć na 6 minut.

Muzyka: Petri Alanko - "Welcome to Bright Falls”.

Nie sposób odmówić tym krainom klimatu - nie wiem czy grafika będzie technicznie doskonała, czy będą tam wszystkie najnowsze efekty i czy każdy sprzęt wespnie się na maksimum możliwości. I szczerze: mało mnie to obchodzi, bo już oglądając to wideo w takiej sobie jakości czuję powiew chłodnego wiatru od strony gór.

Z drugiej strony - oby Skyrim nie był grą na którą tylko ładnie się patrzy. Todd Howard z Bethesdy zdradził, że tytuł ten będzie miał więcej wspólnego z Falloutem 3 (zwanym też The Elder Scrolls: Fallout) niż z Oblivionem. Podobny będzie m.in. system dialogów - nie da się zagadać do każdego, jednak te postacie, które już zechcą z nami rozmawiać, będą oferowały długą i ciekawą konwersację.

Postać będzie także rozwijać się na wzór F3 - choć będzie coraz silniejsza i będzie się natykać na coraz silniejszych wrogów, to jednak po powrocie do miejsc, które odwiedziła jako słaba, spotka tam równie słabych wrogów. Kiedyś już o tym wspominano - chyba nie będzie niezbyt lubianego zjawiska z Obliviona, gdzie poziomy wrogów rosły wraz z naszym.

Od Fallouta 3 odbiłem się - przyznaję. Ale widoki były super. Choć nie tak jak tu.

Najwyżej włączę jakiś godmode i będę chodził i zwiedzał i oglądał. :)

Paweł Kamiński

326968034563156247
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)