Jeśli mamy dziś 15 listopada, to Star Wars: The Old Republic właśnie staje się grą z darmowym dostępem

Jeśli mamy dziś 15 listopada, to Star Wars: The Old Republic właśnie staje się grą z darmowym dostępem15.11.2012 09:28
Jeśli mamy dziś 15 listopada, to Star Wars: The Old Republic właśnie staje się grą z darmowym dostępem
marcindmjqtx

Dacie bardzo odległej galaktyce drugą szansę?

Niecały rok po premierze, po licznych doniesieniach o zwolnieniach wewnątrz studia, Star Wars: The Old Republic, gra MMO w realiach "antycznych Gwiezdnych Wojen" stała się grą z darmowym dostępem. Bez abonamentu można przetestować znacznie większą porcję świata, i jeśli ktoś się dostatecznie wkręci - zapłacić za dodatkowe rzeczy przy pomocy mikrotransakcji.

Gracze, którzy wcześniej opłacali abonament, w nowym systemie otrzymają dodatkowe bonusy i funkcjonalności, nawet jeśli zdecydują się nie wydawać na SWTOR ani złotówki więcej. Twórcy zapewniają, że dotarcie do 50 poziomu doświadczenia nie wiąże się z żadnymi opłatami. Jeśli ktoś ma ochotę, nadal może płacić abonament (albo go wykupić) i grać bez ograniczeń i mikrotransakcji.

Za prawdziwe pieniądze można kupić Cartel Coins. Wirtualną walutę można wydać na szybsze levelowanie postaci, mocniejsze przedmioty, nowe stroje, zwiększyć limit dostępnych w tygodniu rajdów i grupowych zadań, a także różne drobne usprawnienia, które mogą zaoszczędzić graczom czas.

Konrad Hildebrand

327023742905968919
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)