Jedni grają w Ghost of Tsushima, inni czekają na Samurai Jack

Bo dobrych samurajów nigdy dość.

Jedni grają w Ghost of Tsushima, inni czekają na Samurai Jack

"Ghost of Tsushima" bije kolejne rekordy sprzedażowe: najpierw w Japonii, potem w USA. Teraz liczby potwierdza samo Sony. W ciągu trzech dni po grę Sucker Punch sięgnęło 2,4 mln osób, stając się tym samym najszybciej sprzedającym się "nowym IP".

Ale nie tylko "Ghost of Tsushima" dotyczy niniejsza wiadomość. Miłośnicy japońskich klimatów mogą zacierać ręce na kolejną, nieco bardziej osobliwą produkcję o zbliżonej tematyce. Panie i panowie – oto "Samurai Jack: Battle Through Time".

https://youtu.be/NiyqLIVIZdM

"Samurai Jack" to szalona kreskówka, która wyszła spod ręki Genndy'ego Tarkovskiego, na potrzeby Cartoon Network. Serial animowany doczekał się pięciu sezonów, ponad 60 odcinków i sporej rzeczy fanów na całym świecie.

Gra na podstawie kreskówki wygląda, brzmi i zapowiada się na rzecz bardzo bliską oryginałowi. Nic dziwnego, pracują nad nią ludzie związani pierwotnie z serialem. I trzeba przyznać, że całość wygląda bardzo interesująco.

"Samurai Jack: Battle Through Time" ukaże się 21 sierpnia i trafi na konsole PS4, Xbox One, Nintendo Switch oraz pecety. Cena? 40 dolarów, czyli ok. 150 zł.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.