Jedni grają w Ghost of Tsushima, inni czekają na Samurai Jack

Strona głównaJedni grają w Ghost of Tsushima, inni czekają na Samurai Jack
24.07.2020 15:19
Jedni grają w Ghost of Tsushima, inni czekają na Samurai Jack

Bo dobrych samurajów nigdy dość.

bEiXrHcR

"Ghost of Tsushima" bije kolejne rekordy sprzedażowe: najpierw w Japonii, potem w USA. Teraz liczby potwierdza samo Sony. W ciągu trzech dni po grę Sucker Punch sięgnęło 2,4 mln osób, stając się tym samym najszybciej sprzedającym się "nowym IP".

Ale nie tylko "Ghost of Tsushima" dotyczy niniejsza wiadomość. Miłośnicy japońskich klimatów mogą zacierać ręce na kolejną, nieco bardziej osobliwą produkcję o zbliżonej tematyce. Panie i panowie – oto "Samurai Jack: Battle Through Time".

https://youtu.be/NiyqLIVIZdM

"Samurai Jack" to szalona kreskówka, która wyszła spod ręki Genndy'ego Tarkovskiego, na potrzeby Cartoon Network. Serial animowany doczekał się pięciu sezonów, ponad 60 odcinków i sporej rzeczy fanów na całym świecie.

Gra na podstawie kreskówki wygląda, brzmi i zapowiada się na rzecz bardzo bliską oryginałowi. Nic dziwnego, pracują nad nią ludzie związani pierwotnie z serialem. I trzeba przyznać, że całość wygląda bardzo interesująco.

"Samurai Jack: Battle Through Time" ukaże się 21 sierpnia i trafi na konsole PS4, Xbox One, Nintendo Switch oraz pecety. Cena? 40 dolarów, czyli ok. 150 zł.