Jedi Fallen Order w Game Passie na premierę Xboksa Series X

Jedi Fallen Order w Game Passie na premierę Xboksa Series X
05.11.2020 19:10
Jedi Fallen Order
Jedi Fallen Order

Gra Respawn Entertainment to dość udany "soulslike" w klimatach "Gwiezdnych wojen". Abonenci Game Passa i usługi abonamentowej Electronic Arts będą się teraz mogli o tym przekonać osobiście - jeżeli jeszcze nie mieli okazji.

Jak poinformowało Electronic Arts, już 10 listopada usługa EA Play wzbogaci się o Jedi Fallen Order. Od tego dnia będzie więc dostępna w ramach dotychczasowej opłaty dla tych, którzy opłacają EA Play.

Ale to nie wszystko! Jednocześnie, jak wiemy już od jakiegoś czasu, w dniu premiery Xboksa Series X - również 10 listopada - EA Play połączy się z Game Passem (w tym sensie, że opłacający Game Passa dostaną dostęp do wszystkich gier z EA Play). Oznacza to więc, że w tym dniu Jedi Fallen Order będą mogli pobrać w ramach usługi wszyscy użytkownicy Game Passa.

A czy warto? Spróbować - na pewno. To solidna, rozbudowana gra dla pojedynczego gracza zrobiona ze sporym rozmachem. Mnie ostatecznie trochę wymęczyła trochę sztucznie przedłużoną rozgrywką i koniec końców dość monotonnymi walkami. Wolałbym, jakby cała była takim liniowym, filmowym doświadczeniem jak pierwsza godzina.

Więc chociaż dla tej pierwszej godziny na pewno warto.

Dominik Gąska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)