Jedi Fallen Order w Game Passie na premierę Xboksa Series X

Jedi Fallen Order w Game Passie na premierę Xboksa Series X

Jedi Fallen Order
Jedi Fallen Order
05.11.2020 19:10, aktualizacja: 01.03.2022 14:42

Gra Respawn Entertainment to dość udany "soulslike" w klimatach "Gwiezdnych wojen". Abonenci Game Passa i usługi abonamentowej Electronic Arts będą się teraz mogli o tym przekonać osobiście - jeżeli jeszcze nie mieli okazji.

Jak poinformowało Electronic Arts, już 10 listopada usługa EA Play wzbogaci się o Jedi Fallen Order. Od tego dnia będzie więc dostępna w ramach dotychczasowej opłaty dla tych, którzy opłacają EA Play.

Ale to nie wszystko! Jednocześnie, jak wiemy już od jakiegoś czasu, w dniu premiery Xboksa Series X - również 10 listopada - EA Play połączy się z Game Passem (w tym sensie, że opłacający Game Passa dostaną dostęp do wszystkich gier z EA Play). Oznacza to więc, że w tym dniu Jedi Fallen Order będą mogli pobrać w ramach usługi wszyscy użytkownicy Game Passa.

A czy warto? Spróbować - na pewno. To solidna, rozbudowana gra dla pojedynczego gracza zrobiona ze sporym rozmachem. Mnie ostatecznie trochę wymęczyła trochę sztucznie przedłużoną rozgrywką i koniec końców dość monotonnymi walkami. Wolałbym, jakby cała była takim liniowym, filmowym doświadczeniem jak pierwsza godzina.

Więc chociaż dla tej pierwszej godziny na pewno warto.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)