Jason Schreier: Najbardziej oczekiwana gra Sony z premierą w listopadzie

Strona głównaJason Schreier: Najbardziej oczekiwana gra Sony z premierą w listopadzie
10.06.2022 21:43
God of War: Ragnarok
God of War: Ragnarok
Źródło zdjęć: © Licencjodawca

Jak wynika z informacji, uzyskanych anonimowo przez prominentnego dziennikarza, najnowsza odsłona serii God of War ukaże się pod koniec tego roku. Może być to pewne zaskoczenie.

Jak pisze Schreier na łamach serwisu Bloomberg, trzy niezależne źródła związane z produkcją gry God of War: Ragnarok potwierdzają jej tegoroczną premierę. Według ich wiedzy Sony miałoby planować wydanie gry na listopad 2022. Dwaj informatorzy dodają, że producent PlayStation 5 ma oficjalnie ogłosić tę datę premiery jeszcze w tym miesiącu.

Byłoby to o tyle (pozytywnie) zaskakujące, że po sieci krążyły już plotki, według których Sony miało przesunąć grę na przyszły rok. Oczekujący na nią przyzwyczaili się do złych wiadomości - zapowiedziany w 2020 God of War: Ragnarok rodzi się w bólach i gra była już wcześniej przekłada. Według pierwszych zapowiedzi miała wszak wyjść rok temu. 

Dodatkowo ze studia Sony Santa Monica płyną już od roku niezbyt pozytywnie nastrajające doniesienia. Gdy w czerwcu 2021 Sony oficjalnie przekładało Ragnarok, Hermen Hulst, szef PlayStation Studios, wprost mówił o trudnościach produkcyjnych, powodowanych przez pandemię Covid-19. 

Nic dziwnego więc, że i tegoroczna data premiery wydawała się wielu graczom wątpliwa. I to mimo tego, że jeszcze dwa miesiące temu przedstawiciele Sony Santa Monica zapewniali, że tak - gra ukaże się przed końcem 2022

Teraz więc swoją cegiełkę dokłada Schreier, zapewniając, że tak - nie tylko będzie to ten rok, ale i konkretnie listopad. I oficjalna zapowiedź podobno jeszcze w czerwcu. Czekamy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)