Ale wcześniej gra dostanie inną, bardzo wyczekiwaną funkcję.

bETlujJx

Redaktor Gameinformera miał na Gamescomie porozmawiać z producentem z Blizzarda, Yongiem Woo. Zadał mu pytanie, które wielu graczy sobie także zadaje: co dalej w Hearthstone? Dowiedział się trzech ciekawych rzeczy.

Klątwa Naxxramas była tylko wstępem do poszerzania liczby kart w Hearthstone - twórcy pracują już nad pełnoprawnym rozszerzeniem do gry, ale na razie jeszcze nie chcą dzielić się szczegółami.

Jednak wcześniej pojawi się opcja, która bardzo ucieszy wszystkich e-esportowców, a zwłaszcza organizatorów turniejów: tryb obserwatora umożliwiający wygodne śledzenie pojedynków graczy.

bETlujJz

(...) Chcemy uchwycić to wrażenie, kiedy przez ramię zaglądasz w talię grającego kolegi. Gracze chcą więcej elementów społecznościowych, a my chcemy je eksplorować m.in. przez ten tryb. Wchodzisz do gry, widzisz grającego przyjaciela i możesz popatrzeć. (...) Tryb już powstaje, co słyszeliśmy jakiś czas temu w wywiadzie, ale data wydania nadal nie jest znana.

A co z kooperacją? Zdecydowanie jest na liście rzeczy, które Blizzard chce dodać do Hearthstone - pewnie byłoby to coś podobnego do Two Headed Giant z Magic: The Gathering, gdzie gracze walczą jako drużyny - Woo nawet określa tryb "double-headed dragon".

Paweł Kamiński

326935884937713706
Komentarze (0)
bETlujKv