Jakie gry kupujemy najchętniej w PS Store?

Jakie gry kupujemy najchętniej w PS Store?23.05.2012 21:06
Jakie gry kupujemy najchętniej w PS Store?
marcindmjqtx

Sony ujawniło listę dziesięciu najlepiej sprzedających się gier dostępnych poprzez PlayStation Network. Na czele znalazła się niezależna perełka Journey.

O świetnej sprzedaży Podróży informowaliśmy Was już pod koniec marca, gdy została ona najszybciej sprzedającą się grą w PlayStation Store. Pierwsze miejsce w zestawieniu najlepiej sprzedających się gier na PSN w tym roku cieszy jeszcze bardziej - ciekawe, czy dzieło thatgamecompany zdoła utrzymać prowadzenie do końca grudnia. Mam nadzieję, że tak, bo świetna sprzedaż Podróży powinna zachęcić innych twórców do produkowania artystycznych, wyjątkowych i oryginalnych gier. Takich, których często brakuje.

Drugie miejsce na liście okupuje Angry Birds, które okazuje się być popularne nie tylko na platformach mobilnych, a na ostatnim stopniu podium stoi kupowane przez Amerykanów na potęgę NFL Blitz. W zestawieniu znajduje się tylko jedna gra na Vitę, Escape Plan, warto odnotować też fakt, że w gronie tym brakuje gier sprzedawanych po pełnej cenie - gracze najwyraźniej nie są jeszcze przekonani do cyfrowej dystrybucji i cały czas znacznie chętniej sięgają po ich pudełkowe wersje.

A oto i cała lista:

1. Journey 2. Angry Birds 3. NFL Blitz 4. InFamous: Festival of Blood 5. Gotham City Impostors 6. I Am Alive 7. The Simpsons Arcade Game 8. Final Fantasy VIII 9. Escape Plan 10. NBA Jam: On Fire Edition

[Za: VG247]

326923509861738775
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)