Jakie gry kupujemy najchętniej w PS Store?

Jakie gry kupujemy najchętniej w PS Store?
marcindmjqtx

23.05.2012 21:06, aktual.: 05.01.2016 16:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sony ujawniło listę dziesięciu najlepiej sprzedających się gier dostępnych poprzez PlayStation Network. Na czele znalazła się niezależna perełka Journey.

O świetnej sprzedaży Podróży informowaliśmy Was już pod koniec marca, gdy została ona najszybciej sprzedającą się grą w PlayStation Store. Pierwsze miejsce w zestawieniu najlepiej sprzedających się gier na PSN w tym roku cieszy jeszcze bardziej - ciekawe, czy dzieło thatgamecompany zdoła utrzymać prowadzenie do końca grudnia. Mam nadzieję, że tak, bo świetna sprzedaż Podróży powinna zachęcić innych twórców do produkowania artystycznych, wyjątkowych i oryginalnych gier. Takich, których często brakuje.

Drugie miejsce na liście okupuje Angry Birds, które okazuje się być popularne nie tylko na platformach mobilnych, a na ostatnim stopniu podium stoi kupowane przez Amerykanów na potęgę NFL Blitz. W zestawieniu znajduje się tylko jedna gra na Vitę, Escape Plan, warto odnotować też fakt, że w gronie tym brakuje gier sprzedawanych po pełnej cenie - gracze najwyraźniej nie są jeszcze przekonani do cyfrowej dystrybucji i cały czas znacznie chętniej sięgają po ich pudełkowe wersje.

A oto i cała lista:

1. Journey 2. Angry Birds 3. NFL Blitz 4. InFamous: Festival of Blood 5. Gotham City Impostors 6. I Am Alive 7. The Simpsons Arcade Game 8. Final Fantasy VIII 9. Escape Plan 10. NBA Jam: On Fire Edition

[Za: VG247]

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także