Jak zdobyć tomahawk Asasyna? Kupić lub... zrobić samemu

Jak zdobyć tomahawk Asasyna? Kupić lub... zrobić samemu06.07.2012 12:30
Jak zdobyć tomahawk Asasyna? Kupić lub... zrobić samemu
marcindmjqtx

Chcecie być jak Connor Kenway Ratohnhake'ton?

Zaryzykuję stwierdzenie, że toporek Connora z ostrzem w kształcie symbolu Asasynów podbił serca graczy. Moje podbił - jest charakterystyczny i wygląda po prostu "cool". Nic dziwnego, że można go kupić w sklepach - albo wykazać się kreatywnością jak pewien polski fan.

W sklepie (np. tu) to wydatek rzędu 40 dolarów (o ile akurat jest dostępny) - ale za to dostaniecie toporek metalowy, który da się nawet wbić w drzewo, jak prezentuje to goodeyemite na reddicie:

Ale można też inaczej - Kamil prowadzący bloga Replimak wziął sprawy w swoje ręce i zaprojektował oraz wykonał asasyński tomahawk - choć nie jest metalowy, to jako element kostiumu albo ozdoba pokoju sprawdzi się świetnie (to tej po prawej na zdjęciu tytułowym).

Na tym jednak nie poprzestał - stworzył Tomahawk 2.0:

Postanowiłem poprawić nieco mojego tomahawka. Poprawką poddałem głównie trzonek, jest teraz nieco dłuższy i bardziej wygięty. Ostrze natomiast odlałem z żywicy epoksydowej.Teraz toporek  jeszcze bardziej przypomina ten Conora.

Gratulujemy zdolności! Dokładny opis wykonania znajdziecie obydwu toporków znajdziecie na blogu Kamila, który robi też inne repliki.

Paweł Kamiński

[Za info o blogu Kamila dziękuję Adrianowi]

327253965182536580
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)