Jak zarobić kolejny raz na tym samym: dzięki Gaikai zagramy na PS3 w gry z PS2 i PSone [PLOTKA]

Strona głównaJak zarobić kolejny raz na tym samym: dzięki Gaikai zagramy na PS3 w gry z PS2 i PSone [PLOTKA]
01.06.2012 16:53
Jak zarobić kolejny raz na tym samym: dzięki Gaikai zagramy na PS3 w gry z PS2 i PSone [PLOTKA]
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Wygląda na to, że plotki o bliskiej współpracy Sony z Gaikai są prawdziwe. Mamy ich kolejną porcję, tym razem zdecydowanie bardziej konkretną.

Przypomnijmy: kilka dni temu informowaliśmy, że według niepotwierdzonych jeszcze informacji Sony jest bliskie zakupu jednej z firm zajmujących się graniem w chmurze - OnLive bądź Gaikai.

Dzisiejsze wieści potwierdzają, że Sony zwiąże się w jakiś sposób z Gaikai właśnie. Według plotek dzięki usługom tej firmy na PS3 będzie można grać w produkcje z PS2 i PSone. W chmurze, ma się rozumieć. Na początku dostępne byłyby gry wydawane przez Sony, ale inni wydawcy także mogliby udostępniać swoje produkcje.

Czy to dobry pomysł? I tak, bo to zawsze miło móc zagrać w starsze gry, i nie, bo w pewnym sensie Sony sprzedałoby nam w ten sposób po raz kolejny to samo. Tak komentuje to Maciej Kowalik z naszej redakcji:

Wycięli kompatybilność na starcie konsoli, zaczęli wydawać wersje HD, teraz będzie trzeba płacić za powrót kompatybilności, a mnie to i tak nie obchodzi, bo mam za wolne łącze... Pamiętajcie tylko, że to ciągle niepotwierdzone informacje. Oficjalnie czegoś na pewno dowiemy się podczas poniedziałkowej konferencji Sony, tuż przed targami E3.

Tomasz Kutera

327018674140043306
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)