Jak w prosty sposób sprawić, aby Xbox Series X udawał, że płonie

Jak w prosty sposób sprawić, aby Xbox Series X udawał, że płonie

Jak w prosty sposób sprawić, aby Xbox Series X udawał, że płonie
Adam Bednarek
11.11.2020 16:44, aktualizacja: 02.03.2022 08:33

Na Twitterze furorę robi kopcący się Xbox Series X. Biały dym niczym z watykańskiego komina sugeruje poważną awarię konsoli. Czy faktycznie mamy do czynienia z wadliwym egzemplarzem?

Filmik wygląda tak: 

Autor zapewnia, że to nie fake i konsola nie działa. W naszej redakcji kopcący się Xbox Series X budzi wątpliwości. Piotr Urbaniak z dobreprogramy zwraca uwagę, że "płyta musiałaby stanąć w płomieniach" aby doszło do takiego dymu. 

O tym, że to może być jedynie żart i wkrętka, świadczy materiał przygotowany przez Xbox Studio. Twórca profilu przekonuje, że płonąca konsola to fake news, a podobne "podpalenie" można wywołać nawet przy wyłączonej konsoli. Wystarczy do tego e-papieros. 

Zauważmy, że Polak, który jako pierwszy wrzucił filmik z płonącym Xboksem, nie pokazuje całej konsoli. Niewykluczone więc, że mamy do czynienia z podobną sztuczką. 

Filmik z kopcącą się konsolą zamieścił też profil AllGamesDelta, ale został już skasowany. W tym przypadku dym był zupełnie inny, ale również nie było wiadomo, czy prawdziwy - jak widać, bardzo łatwo zasugerować, że doszło do uszkodzenia. I zbierać polubienia w mediach społecznościowych. 

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)