Jak uboga będzie "darmowa" wersja DriveClub? Nie na tyle byście nie wbili "platyny"

Strona głównaJak uboga będzie "darmowa" wersja DriveClub? Nie na tyle byście nie wbili "platyny"
04.09.2013 17:52
Jak uboga będzie "darmowa" wersja DriveClub? Nie na tyle byście nie wbili "platyny"
marcindmjqtx
marcindmjqtx

A wyścigów na podzielonym ekranie nie będzie w żadnej wersji gry.

Jak wiemy, DriveClub PS Plus Edition będzie dodawane do abonamentu na PlayStation Plus na PS4. Paul Rustchunsky z Evolution Studios postanowił na forum neoGAF wyjaśnić wszelkie niejasności dotyczące tego, jak bardzo uboższe będzie to wydanie od pełnej gry kupionej czy to w sklepie czy w cyfrowej dystrybucji.

Wygląda na to, że nie ma sensu traktować go jako jedynie dema. Rustchunsky twierdzi, że to w zasadzie pełna gra bez kilku torów i samochodów. Na potwierdzenie swoich słów dodaje, że PS Plus Edition w zupełności wystarczy do zdobycia platynowego trofeum. Nieźle. Jeśli natomiast zapragniemy pełnej puli aut i tras, posiadacze abonamentu będą mogli liczyć na zniżkę za rozbudowanie do pełnej gry.

Nie zamierzacie kupować PlayStation 4 lub abonamentu od razu? Spokojnie - DriveClub PS Plus Edition będzie pełnić rolę bonusa przez długi czas. Także przez pierwsze miesiące przyszłego roku.

I tylko wyścigów na podzielonym ekranie żal. Rustchunsky potwierdził, że choć jego ekipa pracuje nad trybem Photo, to o ściganiu się w dwie osoby na jednym ekranie możemy zapomnieć.

[źródło: neoGAF]

Maciej Kowalik

326934582153271338
Udostępnij:
Komentarze (0)