Jak twórcy gier zamierzają obchodzić Halloween?

Jak twórcy gier zamierzają obchodzić Halloween?26.10.2018 19:20
Jak twórcy gier zamierzają obchodzić Halloween?
Krzysztof Kempski

Amerykańskie święto coraz bliżej, a swoimi pomysłami na spędzenie go podzielili się z graczami między innymi twórcy Black Opsa IIII, Hitmana czy For Honor.

Halloween w Hitmanie dotyczy przy tym wydanej już odsłony. Dostępny czasowo darmowy dodatek rozgrywał będzie się na mapie z piątego epizodu gry, czyli w Kolorado. Oprócz standardowej misji gracze otrzymają tu dostęp do specjalnych kontraktów związanych z Halloween. Ma ich być dziesięć. Jeżeli nie możecie doczekać się aż ktoś przyjdzie do waszego domu po cukierki, już teraz można się bonusem od IO częstować.

Hitman - Halloween Pack Trailer

Świętowanie twórcy Black Ops IIII rozpoczną z kolei dopiero od jutra. Grając odpowiednio długo (co oznacza, że nie będzie wymagany wybitny skill) odblokujemy nowe skórki i gesty, związane tematycznie z dyniami, nieumarłymi etc. Premiowane będzie przy tym granie zarówno w standardowe multi, jak i Battle Royale. Tryb zombie to z kolei takie całoroczne Halloween.

Halloween świętować zamierzają również twórcy For Honor, którzy oferują specjalną misję okolicznościową, możliwość podmiany wojaków na kościotrupy, a także opcja odblokowania tematycznej broni czy dostępna przy okazji promocja na rzeczy dostępne w growym sklepiku już od jakiegoś czasu.

325484210419087324

Tak odnosząc się jeszcze na koniec do takiej jednej gry, mającej dzisiaj swoją premierę. Nie wiadomo, żeby również w niej miał pojawić się jakiś tematyczny event. Nie zdziwię się jednak, jeżeli wielu na Halloweenowe granie wybierze akurat ją. Totalny paraliż jeżeli chodzi o inne informacje, jaki dzisiaj powstał oznacza, że stało się dziś coś bardzo ważnego dla branży...

Krzysztof Kempski

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)