Jak to jest z tym piractwem w Polsce, czyli pani dyrektor kocha Simsy

Nasze podejście do piractwa znacie i nie ma sensu go po raz kolejny powtarzać. Wszyscy też wiemy, jak to w w Polsce wygląda. Jednak jedną rzeczą jest, gdy tym procederem parają się i chwalą dzieci na forach, troszeczkę inną gdy podpisują się pod nią przedstawiciele naszych władz. Stronę Golden-Line zna chyba każdy. Na forum jej użytkowników pojawił się wpis z konta Martyny Drozdek - Schweiss, dyrektora Biura Komunikacji Społecznej z Ministerstwa Spraw Zagranicznych, z którego podano linki do pirackiej wersji Sims 3 z komentarzem:

marcindmjqtx

25.05.2009 | aktual.: 15.01.2016 14:12

podawajmy sobie wzajemnie ten link - najlepiej jak kazdy rozesle fo wsrod znajomych!!!! Dopiero co sciagnelam - normalnie rewelacja!!! :):) Kocham Simsy :)Po chwili notka została wyedytowana, ale jej oryginalna treść zachowała się w komentarzach. Na serio tak się mało zarabia na tych kierowniczych stanowiskach, że trzeba się zniżać do zasysania pirackich wersji gier z sieci? No i w ogóle jak to wygląda? Mam nadzieję, że faktycznie ktoś się włamał na konto tej Pani (bo zakładam, że takie będzie wytłumaczenie), a nie jest to jej autentyczny wpis.

PS Zwróciliśmy się z prośbą do Pani Martyny o wyjaśnienie sytuacji. Jeżeli je otrzymamy, uzupełnimy ten wpis.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościpolskaelectronic arts
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.