Jak to jest być mutantem?

Jak to jest być mutantem?

Jak to jest być mutantem?
Bartosz Witoszka
14.10.2019 15:22

Przekonamy się o tym w nowej książce z uniwersum Metro 2033.

Zarówno w książkach, jak i grach z uniwersum Metro stworzonym przez rosyjskiego pisarza Dmitrija Głuchowskiego, i później rozwijanego przez wielu innych autorów, istotną rolę odgrywają wszelkiej maści mutanty. Budzą grozę, obrzydzenie, przerażają zwykłych śmiertelników, którzy widzą w nich krwiożercze bestie zdatne tylko do zabijania. Choć niektórzy z nich dalej wyglądają, jak ludzie, to jednak przez pozostałych ocalałych są odtrącani i zmuszani do życia w małych grupach na uboczu, co dodatkowo naraża ich na ataki bandytów i dzikich bestii.

Obraz

Dla Butorina nie będzie to pierwsza książka z tej serii - na swoim koncie ma już “Oblężenie Raju”, “Podziemnego Doktora”, “Północ” i “Władcę Miasta potworów”.

Czytamy w opisie przygotowanym przez wydawnictwo Insignis. Książka będzie dostępna w sprzedaży od 16 października, a już teraz możecie złożyć przedpremierowe zamówienie na stronie Empiku czy Świata książki. Już teraz możecie składać zamówienia przedpremierowe - aktualnie tytuł został przeceniony i wyrwiecie go z kolejno 40- i 30-procentową obniżką.

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)