Jak sobie radzą mechy?

Jak sobie radzą mechy?

Jak sobie radzą mechy?
Joanna Pamięta - Borkowska
14.03.2018 15:16

Wychodzi na to, że wielu graczy marzy o strategii osadzonej w uniwersum 1920+.

Pod koniec lutego informowałam was o tym, że Iron Harvest szuka wsparcia i zamierza rozpocząć kampanię na Kickstarterze.  Akcja ruszyła wczoraj i pora przyjrzeć się, jak idzie King Art Games.

W związku z akcją pojawiło się nowe wideo, w którym twórcy szczegółowo opisują, jakie są ich plany odnośnie gry i co skłoniło ich do poszukania wsparcia wśród fanów. King Art Games planują stworzyć trzy solidne kampanie po jednej dla każdej frakcji, przeplatane filmami. Poza tym ich celem jest wprowadzenie trybu kooperacji i rozbudowanej rozgrywki dla wielu graczy.

Iron Harvest - Kickstarter Trailer

Jako że decyzja o ruszeniu z kampanią crowfundingową była konsultowana z fanami, na rezultaty studio nie musiało długo czekać. Już po jednym dniu udało im się uzbierać 380 000 dolarów z 450 000.

Poniżej możecie obejrzeć kolejne progi kampanii:

Obraz

Każdy, kto wesprze projekt sumą 55 dolarów, dostanie, poza grą, dostęp do wersji alfa, która ruszy już latem. Kolejny etap testów przewidziany jest na końcówkę tego roku, natomiast testy beta planowane są na drugi kwartał 2019 roku. Pełna wersja gry ujrzy światło dzienne pod koniec 2019 roku.

Pełną wersję gry dostaniecie po zapłaceniu minimum 45 dolarów. Każda większa suma wiąże się z dużą ilością dobra - od albumu z grafikami, po kolekcjonerską torbę, figurki mechów, pocztówki i ścieżkę dźwiękową.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)