Jak Bungie gra w ping-ponga?

Jak Bungie gra w ping-ponga?13.02.2010 19:00
Jak Bungie gra w ping-ponga?
marcindmjqtx

Wczoraj Maciu wrzucał filmik w którym Bungie chwaliło się, jak dobrze idzie im praca nad Halo: Reach. Jak jednak radzą sobie w grze w ping-ponga? Autorzy i pracownicy popularnego komiksu internetowego dla graczy Penny Arcade postanowili to sprawdzić.

Tenis stołowy w Penny Arcade to poważna sprawa. Wielokrotnie był tematem pasków, między innymi serii Paint The Line, przezabawnej parodii kina akcji klasy B z lat 80, a sam stół do ping-ponga zajmuje honorowe miejsce w biurze. Pracownicy organizują sobie zawody, relaksują się, prosta sprawa.

Ostatnio załoga Penny Arcade stała się bohaterami serialu dokumentalnego opowiadającego o kulisach powstawania komiksu, czy też działalności całej firmy, jaka za nim obecnie stoi. Od czasu do czasu do ping-pongowych zawodów zapraszają różnych twórców, tym razem padło na Bungie, które przyjęło wyzwanie i...

Oba odcinki epickiej opowieści o sportowej rywalizacji, kondycji i miłości do gier możecie zobaczyć tutaj. Polecam waszej uwadze cały serial, jeśli jeszcze go nie oglądaliście.

327099522402904343
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)