Jack the Ripper w rękach Visceral Games

Jack the Ripper w rękach Visceral Games06.10.2009 16:26
Jack the Ripper w rękach Visceral Games
marcindmjqtx

Wszystko wskazuje na to, że Visceral Games po zakończeniu prac nad Dead Space: Extraction ma w planach kolejne duże produkcje. O Dante's Inferno wiemy od dawna, o Dead Space 2 w sumie również, ale teraz okazuje się, że jedno z najlepszych studiów Electronic Arts zasiądzie do prac nad grą o Kubie Rozpruwaczu.

LA Time powołując się na źródła zbliżone do dewelopera twierdzi, że to będzie trzeci tytuł, nad którym piecze sprawuje Visceral Games. W sumie nikt nie zwrócił na to szczególnej uwagi wcześniej, ale teraz mamy pewne poparcie tej tezy w postaci rejestracji marki The Ripper.

Co prawda redakcyjnie trochę śmiejemy się, że nowa gra tego studia to będzie pewnie jakiś hack & slash, w którym biegamy Kubą i wielką kosą rozcinamy kolejne kobiety, ale liczę, że tym razem Visceral postawi na coś więcej niż tylko akcje. Historia tego seryjnego zabójcy na pewno jest dobrą podstawą do świetnej gry. Przy okazji samo studio może sobie wyrobić niezłą markę pracując nad grami opartymi o historię czy literaturę.

[via VG247]

327013885268093207
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Komentarze (0)