Itagaki przeprasza za zbyt trudne gry

Świat się zmienia - gry stają się coraz przystępniejsze, a twórca znany do tej pory ze swej bezkompromisowości przeprasza za swoje zbyt trudne produkcje.

marcindmjqtx

W wywiadzie dla EDGE czytamy:

Słuchajcie, powiem tyle: ostatni boss w Dead or Alive 4 był zdecydowanie za trudny. To ja jestem za to odpowiedzialny i przepraszam. To moja wina. O mamo, ileż czasu spędziłem klnąc na czym świat stoi przez tę walkę. Tak, była za trudna. Przeprosiny przyjęte.

W Ninja Gaiden specjalne ustawiono tak wysokim pozom trudności. Gra to w końcu nowa wersja klasycznego tytułu dla wyjadaczy więc chciałem by hardcorowcy byli szczęśliwi. [...] Przy Ninja Gaiden 2 chciałem, by więcej osób zagrało w tę grę i dobrze się przy tym bawiło, ale... zabrakło nam czasu na zbalansowanie. To była tragedia. Naprawdę. Skończyliście Ninja Gaiden 2? Przyznam się, że ja nie. W pewnym momencie po prostu odechciało mi się.

No ale po co to wszystko Itagaki mówi? Po to, by przekonać nas, że z Devils 3rd będzie wszystko w porządku. Nad grą czuwa zespół testerów, który ma zapewnić na jej zbalansowanie i przystępność dla różnych graczy. Zarówno tych uwielbiających niemożliwe do wykonania zadania, jak i tych chcących sobie po prostu miło spędzić czas. Cóż, miejmy nadzieję, że tak faktycznie będzie.

[via CVG]

Piotr Gnyp

Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościbranżaninja gaiden 2
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.