Iron Harvest to nie tylko ciekawie zapowiadająca się gra. To również potężna ścieżka dźwiękowa

Iron Harvest to nie tylko ciekawie zapowiadająca się gra. To również potężna ścieżka dźwiękowa

Iron Harvest to nie tylko ciekawie zapowiadająca się gra. To również potężna ścieżka dźwiękowa
26.08.2020 16:04

Za muzykę odpowiadają same sławy: Adam Skorupa, kompozytor m.in. serii “Wiedźmin, Michał Cielecki, twórca muzyki do serii “Shadow Warrior” oraz Krzysztof Wierzynkiewicz, odpowiedzialny za “Bulletstorma”.

"Iron Harvest" to gra strategiczna osadzona w alternatywnej historii dwudziestolecia międzywojennego. O wpływy i władze walczą ze sobą trzy frakcje: Imperium Saksońskie, Polania oraz Rusvieci, a po bitewnych polach przechadzają się gigantyczne mechy.

Skoro frakcje są trzy, to tylu też będzie kompozytorów. Taką obsadą  mogą się pochwalić nieliczny. Ale Deep Silver (wydawca) i King Art Games (twórcy) zabrali naprawdę solidne trio. Mało tego. Całe trio posiada polskie paszporty.

Adam Skorupa, kompozytor m.in. serii "Wiedźmin, Michał Cielecki, twórca muzyki do serii "Shadow Warrior" oraz Krzysztof Wierzynkiewicz, odpowiedzialny za "Bulletstorma". Cała trójka opowiada w nowej zapowiedzi gry o swoich inspiracjach. Z klipu dowiadujemy się o klimacie poszczególnych frakcji, wykorzystaniu tradycyjnych instrumentów i gatunków oraz zmiksowania ich z brzmieniami pasującymi do dieselpunkowego świata. Czego tam nie ma: od rosyjskiej bałałajki po chór polskich górali. W sumie powstało pięć motywów przewodnich.

Iron Harvest – Behind the Music [PL]

Muzykę jako pierwsi usłyszą osoby, które zamówią "Iron Harvest" przedremierowo, gdzie ścieżka dźwiękowa będzie dodawana w postaci cyfrowej we wrześniu. Miłośnicy fizycznych wydań nie zostaną pominięci. W sumie skomponowano 85 minut muzyki, która składa się na 60 utworów. 22 z nich, wyselekcjonowane przez twórców, trafią na płyty CD oraz winylowe. Można je zamawiać przedpremierowo w oficjalnym sklepie Game Legends.

"Iron Harevest" zapowiadany jest od dawna. Premiera ma jednak nastąpić lada dzień - 1 września. Gra trafi na pecety, a z czasem można spodziewać się wersji na PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)