iRecenzja: Epic Win

iRecenzja: Epic Win28.10.2010 15:04
marcindmjqtx

Pamiętanie o wszystkim co trzeba zrobić to ciężka sprawa i istnieje masa narzędzi, które mają w tym pomagać. Epic Win aby zachęcić do terminowości używa RPG-owej stylizacji. Całkiem udanie, trzeba przyznać.

Epic Win to prosty programik to sporządzania list zadań. Określamy zadanie, dzień, w którym mamy zamiar je wykonać i tyle. Diabeł tkwi jednak w szczegółach.

Co mi się podobało: - rpgowy sos - to jest to, co wyróżnia Epic Win na tle licznej GTD-owej konkurencji. Za wykonywanie zadań gracz nagradza się punktami doświadczenia, dzięki którym jego postać zdobywa kolejne poziomy i przedmioty. To mechanika, która przyciąga miliony osób do komputerowych gier RPG-ie i tutaj też pełni rolę głównego wabika.

- RPG nie przeważa na GTD - bałem się, że zamiast organizować sobie czas będę wymyślał bzdurne zadania, byle rozwinąć swoją postać. Na szczęście, rozwój postaci tak naprawdę nie ma większego znaczenia i służy tylko do wzmocnienia tej krótkiej chwili satysfakcji z okazji wypełnionego obowiązku.

- oprawa graficzna - wszystko jest czytelne i jednocześnie przerysowane, fantasy na wesoło.

Co mi się nie podobało: - brak zaawansowanych opcji - nie można wysyłać zadań na maila, nie można ich współdzielić z kimś, pod względem "organizacyjnym" Epic Win ma tylko najbardziej podstawowe rzeczy.

Link do AppStore Konrad Hildebrand

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)