IO Interactive ujawniło datę premiery zremasterowanej kolekcji Hitmanów

IO Interactive ujawniło datę premiery zremasterowanej kolekcji Hitmanów

IO Interactive ujawniło datę premiery zremasterowanej kolekcji Hitmanów
Krzysztof Kempski
09.01.2019 13:57, aktualizacja: 09.01.2019 14:47

Łysa kostucha jest bliżej, niż myślicie.

Jeżeli podobnie jak ja wciąż tęsknicie za dawnym Hitmanem, już niedługo nadarzy się dobra okazja, by po zeszłorocznej odsłonie jeszcze raz przypomnieć sobie trochę starsze odsłony serii. I nie tylko. Wrócić do czasów, gdzie ważniejsza była liczba misji i czas pojedynczego przejścia, niż miliard różnych wyzwań, zmuszających do wielokrotnego przechodzenia tych samych plansz. Czas na kolejną reedycję Hitmanów, tym razem tych trochę nowszych.

Ogłoszony przez IO Interactive (twórcy serii) pakiet odświeżonych gier z serii ukaże się już 11 stycznia na PS4 oraz Xboksie One. Warto wspomnieć, że to już nie pierwsze tego typu wydanie - w roku 2013 na PS3 i X360 ukazało się HD Trilogy, odświeżenie zawierające trzy pierwsze odsłony serii. Nowe wydanie nazwano z kolei Enhanced Collection, a całość składać się będzie z genialnego Hitman: Blood Money i bardzo przeciętnego, fragmentami mocno liniowego Absolution.

Remaster wprowadzi między innymi poprawione tekstury w wyższych rozdzielczościach, doda bardziej zaawansowany system wygładzania krawędzi oraz poprawi oświetlenie i cieniowanie. Gry mają działać w 60 klatkach na sekundę, obecne będzie także wsparcie dla trybu 4K. Twórcy obiecują ponadto poprawki w sterowaniu - chociaż z tego co pamiętam, oryginalne w sumie nie było takie złe.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)