Intro Under Siege: serio, to jest gra z PSN?

Poważnie, intro Under Siege jest tak świetnie zrobione, że wygląda jak z dużej, pudełkowej gry, a nie z produkcji wydanej na PlayStation Network. Choć to w sumie nic dziwnego - w końcu robili je Ci sami ludzie, co filmik otwierający Killzone 2.

Tomasz Kutera

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
ZACZEKAJ! ZOBACZ, CO TERAZ JEST NA TOPIE