Interesujesz się tworzeniem gier? Być może warto zapisać się do Akademii Ganymede

Bezpłatny kurs na temat tworzenia gier? Nie macie wymówek, by się na niego nie wybrać.

Interesujesz się tworzeniem gier? Być może warto zapisać się do Akademii Ganymede
marcindmjqtx

Ganymede nie jest może szczególnie rozpoznawalną marką wśród hadkorowych graczy, ale to największe polskie studio pracujące nad grami społecznościowymi. Chwali się, że wydało ponad 30 tytułów w kilkudziesięciu krajach na świecie. Jego gry trafiają łącznie do 3 milionów osób miesięcznie.

Akademia Ganymede to "bezpłatny cykl szkoleń i warsztatów dla początkujących twórców gier komputerowych", jak mówi informacja prasowa. Pierwsze spotkanie odbędzie sie 26 marca, własnie ruszyły na nie zapisy. Artur Staszczyk, Maciej Mróz i Maciej Węglarczyk poprowadzą wykład pod tytułem "Projekt, produkcja, biznes - czyli jak stworzyć grę, która zarabia kasę".

Cały cykl będzie miał trzy miesiące i składać się ma z trzech modułów tematycznych - o technologii, o biznesie i o designie. Odbędzie się w Krakowie na ulicy 29 Listopada 45 A.

Więcej szczegółów i zapisy znajdziecie tutaj. Uwaga - liczba miejsc jest ograniczona.

[Źródło: informacja prasowa]

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.