Interesuje Was historia gier, a szczególnie Final Fantasy? Zarezerwujcie sobie pół godziny

Strona głównaInteresuje Was historia gier, a szczególnie Final Fantasy? Zarezerwujcie sobie pół godziny
06.09.2013 14:11
Interesuje Was historia gier, a szczególnie Final Fantasy? Zarezerwujcie sobie pół godziny
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDXCjXja

Na Youtube pojawiła się nowa seria dokumentów o historii gier - naprawdę warto rzucić okiem.

bDXCjXit

Jeśli lubicie dowiadywać się czegoś o historii growej rozrywki, to na pewno kojarzycie serię filmów wideo "All Your History Are Belong to Us" z kanału Machinima. Długie, szczegółowe filmy szybko znalazły swoich fanów Nic dziwnego, są niesamowitym źródłem wiedzy o grach i studiach je tworzących. A właściwie to były

Joshua Drew twierdzi, że jakiś czas temu seria zmieniła się na gorsze. Informacje nie są tak szczegółowe, a prowadzącemu brakuje entuzjazmu i dobrego głosu, który musi być podporą filmów opartych na monologu. W dodatku odcinki pojawiają się tak, by pasować do premier nowych gier, a niekoniecznie przedstawiać jakiś ciekawe zjawisko. Wspomniane zmiany przeszkadzają nie tylko jemu, wystarczy poczytać komentarze pod ostatnimi odcinkami. Pod wpływem fali krytyki Machinima postanowiła zresztą zakończyć serię.

fot. Youtube/Machinima

bDXCjXiv

Drew stworzył więc własną serię próbując pokazać, jak jego zdaniem powinien wyglądać taki program. I dwa pierwsze odcinki poświęcone firmie SquareSoft. Pierwszy nie jest nowy, pojawił się już w kwietniu, ale drugi to końcówka sierpnia. Jeśli jeszcze nie odkryliście, to warto obejrzeć:

Paweł Kamiński

326934376867256362
bDXCjXjr